NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

11 stycznia 2015

1.     Bóg zapłać za podjęcie kolejki i przygotowanie świątyni. Na następny raz tj. w sobotę na godz.: 900 proszeni są: Szlęk Wojciech, Kucha Tadeusz, Dudek Bernarda, Mierzwa Stanisław, Bondyra Sylwia.

2.    Na remont polichromii nawy głównej naszego kościoła wpłynęły ofiary: Nr 403 – 200,00 zł; Nr 301 Dzień Tadeusz – 120, 00 zł; Nr 377 Sochacka Helena – 120, 00 zł; ; „Bóg zapłać za już i proszę jeszcze”.

3.    Wraz z dzisiejszą niedzielą kończy się okres Bożego Narodzenia, chociaż  w naszych kościołach kolędy będą rozbrzmiewać jeszcze do 2 lutego, czyli do święta Ofiarowania Pańskiego.

4.    W niedzielę, 18 stycznia, rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Włączmy tę intencję w naszą modlitwę.

5.    W Parafii zakończyła się Kolęda – czyli spotkanie duszpasterza miejscowego z parafianami w ich domach.
Składam serdeczne „Bóg zapłać” za otwarcie drzwi Waszych domów a nawet serc, za dobre słowo i za złożoną ofiarę, którą to zasilam Parafialne Konto Inwestycyjne).