2 Ndz. Zw./B

18 stycznia 2014

1. Bóg zapłać za podjęcie kolejki, przygotowanie świątyni, za ofiary na środki czystości i na kwiaty. Na następny raz tj. w sobotę na godz.: 900 proszeni są: Bondyra Krystyna, Balawejder Krystyna, Kordas Grażyna, Mierzwa Józef, Kordas Agnieszka.

2. Na remont kościoła – wpłynęły ofiary: Pelcowie 251A – 200,00 zł; . „Bóg zapłać za już i proszę jeszcze”. Dar na „Radio Maryja” – 100, 00 zł.

3. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Papież wystosował na ten dzień orędzie.

4. We środę, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w czwartek, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych Dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do Pana. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.