IV Niedziela Wielkiego Postu 2015

15 marca 2015

1.        „Bóg zapłać” za podjęcie kolejki, przygotowanie świątyni, sprzątanie i za ofiarę na środki czystości i kwiaty. Na następny raz kościół posprzątają i przygotują: Worsztynowicz Janina, Szpytma Bożena, Uchman Danuta, Polak Jolanta, Szewczyk Danuta.
  2.       Do Kasy Inwestycyjnej – na remont polichromii w Nawie Głównej wpłynęły ofiary: Gać bezimienna – 100, 00 zł; Gać Nr 399 – 200, zł + 120,00 zł za 2015 r.; R8 p. Wacław – 1030, 00 zł;  „Bóg zapłać” za już i proszę o jeszcze.
  3.       Msze Święte w okresie Wielkiego Postu w niedzielne przedpołudnie – o godzinie 730 i 1030.  Gorzkie Żale o godzinie 1500 a po nich Msza Św.  W piątek o godzinie 1630 nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a po nim Msza Święta. Ofiary zebrane podczas Gorzkich Żali na kwiaty do Bożego Grobu. Czcicieli Chrystusa Ukrzyżowanego zapraszam.
  4.       Czciciele Serc Matki Bożej i Pana Jezusa zapraszają na spotkanie w najbliższą niedziele po Mszy Świętej popołudniowej.
  5.       Są – w zachrystii – do nabycia: wielkanocne paschaliki, baranki wielkanocne które przygotowała Caritas Archidiecezji Przemyskiej. Sugerowana ofiara to 7 zł za paschalik i 5 zł za baranka.
  6.       W czwartek 19 marca, przypada uroczystość świętego Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i opiekuna Jezusa. Na Mszę Świętą w tę uroczystość zapraszamy szczególnie mężczyzn, bowiem święty Józef jest ich wspaniałym patronem i opiekunem.
  7. Sakramentalnym związkiem małżeńskim mają zamiar połączyć się: Ulman Marek Wojciech, s. Eugeniusza Lucyny Bar, zamieszkały Gać i Tonia Mariola Dorota, c. Zenona i Bożena Cwykiel, zamieszkała Gać. Ktokolwiekby wiedział o przeszkodach do zawarcia małżeństwa istniejących pomiędzy tymi narzeczonymi zobowiązany jest w sumieniu poinformować Urząd Parafialny.