Życzenia na Wielkanoc 2015

Z okazji Wielkanocy życzę:
radosnych i błogosławionych Świąt.
Trwania w łasce Tego, który daje życie i wyprowadza ze śmierci.
Niech On będzie zawsze Waszym Panem i Bogiem!

PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY
6 kwietnia 2015

alleluja01

"A miejscem spotkania będzie Galilea"

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy
składam serdeczne życzenia świąteczne,
abyśmy na codzień znajdowali nasze zdrowie w ranach Chrystusa i szli razem drogą zbawienia,
oczekując poranka Zmartwychwstania.

x.W.P.

1. Trwa oktawa Zmartwychwstania Pańskiego. Msze Święte codziennie o godzinie 1800.
  2. Korzystając z okazji, kieruję słowa serdecznego podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby liturgia w czasie tych świętych dni miała piękną i godną oprawę. Bóg zapłać ! Księdzu Prałatowi za codzienną służbę w konfesjonale i przy ołtarzu. Staropolskim podziękowaniem obejmuję chórzystki wraz z siostrą organistką – pięknie wypełniały świątynię śpiewem. Wiele serca – jak zwykle –  w prace przy kościele, wkłada p. kościelny. Wyrazy szczerej wdzięczności składamy Straży Grobowej i zapraszam do dalszej służby. Dziękujemy orkiestrze za uświetnienie Procesji Rezurekcyjnej. Niech dobry Bóg błogosławi ofiarnym ministrantom i lektorom za ich służbę. Niech Jezus Zmartwychwstały błogosławi wszystkim, którzy trwali z Nim w czasie Triduum Paschalnego! Dziękuję też za wielkoczwartkowe i świąteczne życzenia. Dziękujemy za serce okazane poprzez dary na stół wielkanocny.  Wyrażam serdeczne wyrazy wdzięczności wszystkim, którzy swoją pracą, ofiarą przyczynili się do pobożnego przeżycia czasu Wielkiego Postu, a zwłaszcza Triduum Paschalnego.
  3. Bóg zapłać za podjęcie kolejki i przygotowanie świątyni do świętowania.
    Na następny raz proszeni są: Kłos Apolonia, Kremer Zofia, Kremer Maria, Babiarz Stanisław, Jeżowska Małgorzata.
  4. Do Kasy Inwestycyjnej – na remont i odnowienie polichromii w Nawie Głównej wpłynęła ofiara: (Proszę nie czytać) Gać – 200,oo zł. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za już i proszę o jeszcze.
  5. Przyszła niedziela z ustanowienia Kościoła nazywana jest Niedzielą Miłosierdzia Bożego. Jej sercem, oprócz Eucharystii, będzie nabożeństwo do miłosierdzia Bożego. Dobrym przygotowaniem do tej niedzieli będzie codzienne odmawianie Koronki do Miłosierdzia Bożego.
  6. Sakramentalnym związkiem małżeńskim mają zamiar połączyć się:
    Sebastian
    Damian Zarych s. Lesława i Lucyny Jakielaszek, stanu wolnego,zamieszkały Gać i Paulina Urszula Partyka c. Waldemara i Teresy Kloc, stanu wolnego,zamieszkała Trzebownisko – Zapowiedź 3.
  7.  Intencje: