XXXII Niedziela Zwykła / B

8 listopada 2015

1. Bóg zapłać za podjęcie kolejki, za ofiarę na kwiaty i środki czystości. Na  raz następny w sobotę o godz.: 830 proszę: Kuźniar Maria, Kruk Marta, Ryznar Zofia, Szpytman Anna, Dzień Anna, Pelc Anna, Drożał Agnieszka, Zabroń Agata, Gach Elżbieta.
  2. Do Kasy Inwestycyjnej na renowację polichromii w nawie głównej wpłynęły ofiary; Gać Nr 164A – 200,00zł; Gać Nr 335 – 100,00zł; „Bóg zapłać za już i proszę o jeszcze.
  3. Dziś – w drugą niedzielę listopada obchodzimy w Polsce - już po raz siódmy – Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku, w sposób szczególny, chcemy pomóc prześladowanym w Syrii, dlatego wspieramy prośbę Papieskiego Stowarzyszenia „Pomoc Kościołowi w Potrzebie" o modlitwę i ofiary na rzecz naszych cierpiących braci i sióstr.
  4. W środę – 97. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Po Mszy Świętej nabożeństwo w intencji naszej Ojczyzny.
  5. Bł. Edmund Bojanowski kochał Ojczyznę całym sercem. On żył sprawami polskiego ludu. Dlatego zapraszamy wszystkich którzy kochają swoją Ojczyznę 12 listopada na montaż słowno-muzyczny w wykonaniu dzieci z przedszkola i Mszę Świętą podczas której będziemy się modlić za naszą Ojczyznę.
  6. Za tydzień – trzydziesta trzecia niedziela w ciągu roku. Składka na tacę będzie przeznaczona na ubezpieczenie budynków parafialnych.