3 Niedziela Wielkiego Postu - C

28 lutego 2016

.

1. Bóg zapłać za podjęcie kolejki, za ofiarę na kwiaty i środki czystości. Na  sobotę 05. III. 2016 r. o godz.: 900 proszę: Drozd Stanisław, Zając Anna, Wioletta Rusinek, Dorota Szpunar, Bernarda Janicka, Helena Zając.

2. Do Kasy Inwestycyjnej na renowację polichromii w nawie głównej wpłynęła ofiara: Gać Nr. 443 = 100,00zł; R1 = 1100,00zł. „Bóg zapłać za już i proszę o jeszcze”.

3. Nabożeństwa Wielkiego Postu pomagają nam w procesie nawrócenia i przemiany życia. Zapraszamy dziś o godz. 1500  na gorzkie żale z nauką pasyjną - a po nich Msza św. około 1600; w piątek droga krzyżowa o 1630  a potem Msza

4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

W czwartek zapraszamy na nabożeństwo w intencji powołanych do służby Bożej oraz o nowe i święte powołania – od godz.: 1600 - 1700. W piątek przed południem odwiedziny chorych. Po południu o godz.: 1500 wystawienie Najświętszego Sakramentu  a następnie adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej. Po zakończeniu adoracji – nabożeństwo Drogi Krzyżowej. W sobotę po wieczornej Eucharystii nabożeństwo pierwszosobotnie.

5. Siostry Służebniczki ogłaszają zapisy do Przedszkola na rok 2016/17. Zapisy trwają od 1 – 30 marca. Karty zgłoszenia i wszelkie informacje można uzyskać u Sióstr.

6. Dorocznym zwyczajem w zakrystii są rozprowadzane wielkanocne baranki i paschaliki z logo Caritas, które niech będą symbolem naszej pomocy ludziom chorym.

7. Dziś po Mszy popołudniowej na spotkanie zapraszają czciciele serc Pana Jezusa i Matki Bożej..