30 Niedziela zwykła / C

23 października 2016

1. Dziś przeżywamy Światowy Dzień Misyjny, który w naszej Ojczyźnie rozpoczyna Tydzień Misyjny. Podczas różańcowych nabożeństw w tym tygodniu będziemy omadlać dzieło misyjne Kościoła. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczymy na materialną pomoc misjom i misjonarzom.

2. Bóg zapłać za podjęcie kolejki, za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W tym tygodniu – tj. 29. X. 2016 r. dyżur podejmą: Polaków Zofia, Miara Stanisława, Zięba Elżbieta, Kud Elżbieta, Zięba Stanisława, Rudnicka Karolina.

3. Do Kasy Inwestycyjnej – na remont i odnowienie polichromii w Nawie Głównej, wpłynęły ofiary: Zofia i Stanisław Szlęk Markowa = 200,00zł; Gać NR 149 = 300,00zł; Sasowie Gać Nr 208 = 200,00zł; Drozd Helena i Józef Gać Nr 251 = 200,00zł; Stanisława i Kazimierz Miara Gać Nr 14a = 200,00zł; „Bóg zapłać za Już i proszę o jeszcze”.

4. Zbliża się listopad, miesiąc poświęcony modlitwie za naszych zmarłych. Przy wyjściu ze świątyni wystawione zostały specjalne kartki wspominkowe, na których możemy wypisać imiona naszych zmarłych, których pragniemy polecać Bożemu miłosierdziu we wspólnej modlitwie. Wypełnione kartki można składać na tacę bądź przynieść do zakrystii.

5. Ksiądz Dominik zaprasza na Koncert przygotowany z okazji Dnia Papieskiego, który odbędzie się dnia 6 listopada 2016 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Gaci. Więcej informacji w na plakacie.