Chrystusa Króla / C / 2016

20 listopada 2016

1. Bóg zapłać za podjęcie kolejki, za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W tym tygodniu – tj. 26. XI. 2016 r. o godz.: 900 dyżur podejmą: Stanisław Zając, Maria Bałacka, Sabina Zardzewiały, Zofia Szmuc, Maria Fołta, Renata Olech.
  2. Do Kasy Inwestycyjnej – na remont i odnowienie polichromii w Nawie Głównej, wpłynęły ofiary: Gać Nr 395 = 250zł; Gać Nr 144 = 200zł; Bącalowie Gać Nr 591 = 200zł; Głąb Jan i Anna Gać Nr 260 = 200zł; R 8 p. Wacław = 320 zł (to jest koniec zbiórki na 2016). „Bóg zapłać” za już i proszę o jeszcze.
  3.  W dzisiejszą uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, we wszystkich świątyniach Kościoła katolickiego w Polsce, każdy może osobiście i we wspólnocie zgromadzenia liturgicznego, dokonać aktu przyjęcia Jezusa za Króla i Pana. W ten sposób pragniemy świadomie i uroczyście, osobiście i zbiorowo przyjąć Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Pragniemy wyrazić Mu wdzięczność za Jego niezmienną wierność, za miłosierną miłość Jego Serca. Nie lękajmy się takiego aktu.
  4. Dziś tj.: 20. XI. 2016 r. jest okazja, aby nabyć kalendarz misyjny. Sugerowana i minimalna kwota za ten kalendarz to 10 zł. Zebrane w ten sposób ofiary będą przekazane na misje w Madagaskarze o których króciutko  opowie siostra Krystyna. A potem już nabożeństwo …