6 Niedziela Wielkanocy - A / 2017

SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCY21 maja 2017

1. Od jutrzejszego poniedziałku, 22 maja, przez trzy kolejne dni będziemy modlić się o dobre urodzaje i za kraje głodujące. Będziemy prosić Pana Boga o obfite plony i błogosławieństwo dla ciężkiej pracy na roli, o sprawiedliwy podział dóbr i chleb dla głodujących w naszym kraju i na całym świecie.

2. W dniu 25 maja 2017r., (tj. czwartek) odbędzie się montaż słowno - muzyczny pt. "Maryja wzorem dla każdej Mamy". Spotkanie to poprowadzą dzieci przedszkolne. Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na wspólną modlitwę na godz. 17.40 do kościoła.

3. W piątek, 26 maja, obchodzimy Dzień Matki. Niech nie zabraknie wdzięcznej pamięci o naszych mamach.

4. Sakramentalnym związkiemmałżeńskim mają zamiar połączyć się:

Sylwia Ewa Michałowska z d. Balawejder c. Tadeusza i Krystyny z d. Grzebyk, parafia Gać i Dawid Kamil Michałowski s. Wiesława i Wioletty z d. Baran, parafia Pełnatycze. Zapowiedź 2.

Zuzanna Anna Socha z d.Zięba, c. Stanisława i Stanisławy z d. Kamecka, parafia Gać i Piotr Paweł Socha s. Bronisława i Marii z d. Szymuś, parafia Dobra – Czerce k. Sieniawy. Zapowiedź 1.

5. "Bóg zapłać" za podjęcie kolejki, oraz za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W sobotę – tj. 27. V. 2017 r. o godz.: 800dyżur podejmą: Bytnar Regina, Słowik Małgorzata, Hawro Małgorzata, Hawer Maria, Wyczarska Czesława.

6. Do Kasy Inwestycyjnej na odnowienie polichromii wpłynęła ofiara: Kudowie Elżbieta i Jacek Gać Nr 14 B = 200,00zł; Gać Nr 30 A = 200,00 zł; Miara Grzegorz Gać Nr 72 A = 200,00 zł; Rożkowie = 200,00 zł; Stańko Weronika Gać Nr 221  = (składka roczna) 120,00zł; „Bóg zapłać” za już i proszę o jeszcze. Na odnowienie Figury Matki Bożej: Z róży p. Kordas Zofii = 400,00 zł; Kędzior Antoni z Nr 196 = 50,00zł;

7. W przyszłą niedzielę po nabożeństwie majowym czciciele serc PJ i MB zapraszają na spotkanie.