33 Niedziela Zwykła - A / 2017

19 listopada 2017

1. Dziś przeżywamy 33. niedzielę w ciągu roku, a to oznacza, że rok liturgiczny zbliża się do końca.

2. We wtorek, 21 listopada, w liturgii wspominamy Ofiarowanie NMP.

3. "Bóg zapłać" za podjęcie kolejki, oraz za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W tym tygodniu w sobotę tj. 25. XI. godz.: 900 dyżur podejmą:  Tomaszek-Stącel Jadwiga, Fołta Beata, Ryznar Aniela, Brożbar Anna, Szlęk Zofia.

4. Do Kasy Inwestycyjnej na odnowienie polichromii wpłynęły ofiary: Gać Nr 503 = 120,00 (roczna) + 200,00zł; "Bóg zapłać” za już i proszę o jeszcze.

5. W przyszłą niedzielę, 26 listopada, będziemy przeżywali uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Będzie to ostatnia niedziela przed Adwentem. Po Mszy Świętej popołudniowej na spotkanie zapraczają "Czciciele Serc ..."

6. Sakramentalnym związkiemmałżeńskim mają zamiar połączyć się: Szybist Dawid  i Marszał Klaudia.  Zapowiedź 3.

Ktokolwiek wie o istniejących przeszkodach, pomiędzy tymi narzeczonymi, do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego zobowiązany jest w sumieniu poinformować Urząd Parafialny.