2 Niedziela zwykła - B / 2018

14 stycznia 2018

1. Dziękuję za serdeczność z jaką przyjmowaliście księdza z tzw.: „Wizytą Duszpasterską”. Dziękuję za wszelkie ofiary składane przy tej okazji. Jeżeli kogoś pominołem, lub nie mógł ktoś tego dnia przyjąć kapłana (a chciałby), to proszę o zgłaszanie do zakrystii.

2. Serdeczne podziękowania za wywóz śmieci z cmentarnego śmietnika: - p.Stanisławowi Ziemniak za pomoc w zorganizowaniu i uporządkowaniu; - p.Andrzejowi, jego żonie i tatusiowi za całą tą brudną robotę związaną z porządkowaniem i wykonaniem tablic informacyjnych;

Prośba na przyszłość: szanujmy siebie, język i pracę innych. Segregujmy też śmieci według tablic informacyjnych wrzucając do odpowiednich pojemników. Proponuję w dalszym ciągu – to nie takie trudne zabrać z cmentarza to co teraz jest śmieciem a kiedyś wyrażało twoją pamięć o zmarłych (wieńce też można rozebrać i posegregować).

3. "Bóg zapłać" za podjęcie kolejki, oraz za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W tym tygodniu w sobotę tj. 20 stycznia o godz.: 900 dyżur podejmą:  Brożbar Wojciech, Głąb Grzegorz, Szpindor Elżbieta, Kozubek Małgorzata, Apolonia Kłos.

4. Do Kasy Inwestycyjnej na odnowienie polichromii w nawie bocznej wpłynęły ofiary: Wencel Krzysztof = 200,00zł; "Bóg zapłać” za już i proszę o jeszcze. Natomiast "Kolędnicy Misyjni" zebrali łącznie 4.615 zł 87 gr.

5. Zapraszam na spotkanie rodziców i młodzież przygotowującą się do bierzmowania w sobotę po wieczornej Mzy Świętej.

6. W przyszłą niedzielę i poniedziałek przypada Dzień Babci i Dzień Dziadka. Personel Przedszkola Sióstr Służebiczek wraz z dziećmi zaprasza na "Jasełka" w wykonaniu dzieci które odbędzie się 21. I. 2018 r. o godz.: 1700 w GOK-u w Gaci.