1 Niedziela Wielkiego Postu B / 2018

18 lutego 2018

1. Organizatorzy Kwesty na odnowienie pomnika: „Dziękujemy za możliwość zorganizowania kwesty i informują, że zebrano kwotę 1387 złotych.

2. Nabożeństwa pasyjne, w których rozważamy mękę Pańską, przygotowują nas do głębszego przeżywania tajemnicy odkupienia człowieka. Na nabożeństwo drogi krzyżowej zapraszam w piątek o godz. 1630 a na gorzkie żale w niedzielę o godz. 1500.

3. W przyszłym tygodniu od dziewiętnastego lutego Przedszkole Sióstr Służebniczek w Gaci organizuje zapisy dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat na nowy rok szkolny 2018/2019. Przedszkole jest czynne w godzinach od siódmej do szesnastej. Dzieci otrzymują śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek. Opłata miesięczna wynosi 50 złotych plus 5 złotych dzienna stawka żywieniowa. Oprócz zajęć dydaktycznych i katechezy, prowadzone są zajęcia z tańca i języka angielskiego. Można zgłaszać się telefonicznie

na nr: (16) 64-111-74 lub osobiście do przedszkola.

4. Za tydzień przypada niedziela Ad gentes – Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami.

5. "Bóg zapłać" za podjęcie kolejki, oraz za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W tym tygodniu w sobotę tj. 24 lutego o godz.: 900 dyżur podejmą: Balawejder Halina, Ogryzek Krystyna, Puszkarz Sylwia, Miara Marta, Miara Maria.