3 Niedziela Wielkiego Postu B / 2018

4 marca 2018

1. Rozważając mękę Pańską, łączymy nasze cierpienia i troski z cierpiącym Jezusem. Zapraszamy na drogę krzyżową w piątek o godz. 1630 i na gorzkie żale w niedzielę o godz. 1500.

2. W czwartek, 8 marca zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencjach kobiet na Mszę Świętą.

3. "Bóg zapłać" za podjęcie kolejki, oraz za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W tym tygodniu w sobotę tj. 10 marca o godz.: 900 dyżur podejmą: Piejko Anna, Fołta Elżbieta, Pacuła Cecylia, Świątek Anna, Balawejder Maria.

4. Do Kasy Inwestycyjnej na remont kościoła wpłynęła ofiara: R1 = 1080 zł; R4 = 1870,00zł; Marian Młynarczyk Gać Nr 342 = 100,00zł; "Bóg zapłać” za już i proszę o jeszcze.

5.Młodzież, która w tym roku przyjęła sakrament bierzmowania, zobowiązana jest do uczestnictwa w tzw.: „Kursie przedmałżeńskim”. Ci, których brakowało w sobotę, zobowiązani są do przyjścia na spotkanie w najbliższy piątek.