33 Nd zw B / 2018

18 listopada 2018

1. Pan Jezus zapewnia nas, że chociaż niebo i ziemia przeminą, to Jego słowa nie przeminą. Wierzymy we wszystko, co objawił nam Zbawiciel. Mamy Mu ufać aż się wszystko spełni, a wtedy będziemy odpowiednio przygotowani na Jego powtórne przyjście.

2. Za tydzień, w ostatnią niedzielę roku liturgicznego, oddajemy cześć Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata.

3. Gminny Ośrodek Kultury w Gaci i Szkoła Podstawowa w Dębowie serdecznie zapraszają na Koncert Laureatów przeglądu pieśni patriotyczno religijnej połączony z gościnnym występem Dziecięcego Zespołu Tańca Ludowego „OBERIH” z miejscowości Pustomyty woj. lwowskie – Ukraina. Koncert odbędzie się 24 listopada 2018 r. o godz.: 1700 sobota w GOK-u.

4. Dziś o godz.: 1000 w kościele parafialnym w Gaci - program patriotycznym ku czci naszej Niepodległej, który poprowadzą dzieci.
W najbliższą niedzielę – po Mszy Świętej popołudniowej – na spotkanie zapraszają czciciele Serc Pana Jezusa i Matki Bożej.

5. "Bóg zapłać" za podjęcie kolejki, oraz za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W tym tygodniu w sobotę tj. 24. XI. 2018 r. dyżur podejmą: Niemczak Anna, Bieniasz Grażyna, Matuszek Renata, Zając Małgorzata, Sochacki Stanisław.

6. Do Kasy Inwestycyjnej na odnowienie polichromii wpłynęła ofiara: Gać Nr 199 = 200,00zł; "Bóg zapłać” za już i proszę o jeszcze.