Ołtarz Wniebowzięcia NMP

14 Nd zw B / 2018

X.Proboszcz, Utworzono: . Opublikowano w Aktualności

8 lipca 2018

1.  Pan Jezus przyznaje się do swojej rodziny, do swojego pochodzenia, swojego miasta i chociaż nie jest dobrze rozumiany, to jednak nie wypiera się swoich ziemskich korzeni. Swojej historii nikt nie może zmienić, ale można jej nadać nowy, piękniejszy bieg. Uczmy się od Pana Jezusa, nie zapominając o tym, co było, i nie zrażając się przeciwnościami, budować własną drogę realizowania powołania do szczęścia przekraczającego ziemski wymiar.
  2.  "Bóg zapłać" za podjęcie kolejki, oraz za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W tym tygodniu dyżur podejmą: Brożbar Anna, Siupik Marian, Szpiłyk Józef, Polak Beata, Grad Stanisław.
  3. Do Kasy Inwestycyjnej na odnowienie polichromii wpłynęły ofiary: R3 = 670,00zł; Proszę nie czytać = 300,00zł; „Bóg zapłać” za już i proszę o jeszcze.