Ołtarz Wniebowzięcia NMP

11 Nd zw B / 2021

X.Proboszcz, Utworzono: . Opublikowano w Aktualności

13 czerwca 2021

1. Dziś zbiórka do puszek, we wszystkich parafiach Archidiecezji Przemyskiej na budowę SANKTUARIUM ŚW. JANA PAWŁA II W KAMERUNIE. Zebrane ofiary należy przekazać na konto Fundacji Pro Spen nr 74 1140 1225 0000 2343 2600 1001 z dopiskiem: SANKTUARIUM W KAMERUNIE.

2. Zachęcam do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD np.: pralki, telewizory, komputery, monitory, drukarki, magnetofony, telefony, żelazka itd. Miejsce zbiórki znajduje się za ogrodzeniem (poniżej plebanii) na tzw.: „parkingu:. Odbiór zebranego i złożonego sprzętu - 16 lipca o godz.: 900. Ewentualne przychody z Akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy pracujących w najbiedniejszych krajach świata.

3. Ruszają zapisy na Przemyską Pielgrzymkę na Jasną Górę - Grupa św. Rafała. Ze względu na ograniczenia związane z pandemią, Pielgrzymka będzie miała formę sztafetową. Grupa św. Rafała wyruszy na trasę tradycyjnie 6 lipca z Bazyliki w Przeworsku i będzie pielgrzymować przez pierwsze dwa dni (6 i 7 lipca) oraz 12 lipca. Chętnych zapraszamy na spotkanie organizacyjne 20 czerwca, godz. 16.00 w Bazylice, podczas którego będzie możliwość zapisania się. Informacje znajdują się również na plakacie i pod numerem Tel. 530432809 (ks. Damian Rokosz)

4. Sakramentalnym związkiem małżeńskim mają zamiar połączyć się:
Marcin Piotr Jakielaszek, kawaler, zamieszkały – Gać i Marlena Maria Dziedzic, panna, zamieszkała parafia Krzeczowice. Zapowiedź 2.

Kulpa Marcin, kawaler, zamieszkały parafia Dębno i Katarzyna Maria Szewczyk, panna, zamieszkała Gać. Zapowiedź 2.

Balawejder Sebastian, związany cywilnie, zam – parafia Powidzko i Paulina Błońska, związana cywilnie, zamieszkała parafia Powódzko. Zapowiedź 1.
Ktokolwiek wie o istniejących przeszkodach, do zawarcia któregokolwiek z tych związków, zobowiązany jest w sumieniu o poinformowanie Urzędu Parafialnego.

5. Do Kasy Inwestycyjnej wpłynęła następująca ofiara: Gać 439 = 500 zł + na potrzeby kościoła = 240 zł; Michał Kozieł Gać Nr 587 = 200 zł.
"Bóg zapłać" za już i proszę o jeszcze.
6. Dyżur porządkowy w kościele w najbliższą sobotę podejmą:
Aleksander Kuźniar, Władysława Stańko, Renata Jakielaszek, Bronisława Jakielaszek, Czesław Fołta.