2 Niedziela zwykła C

X.Proboszcz, Utworzono: . Opublikowano w Inne

DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU      20 stycznia 2013

1. Bóg zapłać za podjęcie kolejki. Na następny raz tj. w sobotę na godz.: 900 do sprzątania kościoła i otoczenia kościelnego przyjdą: Tomaszek Barbara, Czechowicz Agata, Benben Kazimiera, Panek Agnieszka, Benben Irena,

2. Na remont kościoła wpłynęły ofiary: bezimienna – 100,oo zł; Janina i Bogdan Worsztynowicz – 200,oo zł.

3. W całym Kościele trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Dlatego w tej intencji ofiarujmy nasze modlitwy i cierpienia.

4. Jutro, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a we wtorek, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych Babcie i Dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do Domu Ojca. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia Święta i serdeczna pamięć.

5. W najbliższą niedzielę o godz.: 1030 Koncert Kolęd – w wykonaniu Orkiestry OSP Gać – połączony z akcją charytatywną tj. zbiórką na potrzeby leczenia chorego Dziecka.

6. W naszej parafii trwają odwiedziny duszpasterskie.