Ogłoszenia pariafialne 7.03.2010r.

TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Bóg zapłać za podjęcie kolejki i sprzątanie w kościele a na następny raz zostali wyznaczeni: Bemben Irena, Kuźniar Barbara, Wajhajmer Ewa, Kuźniar Kazimierz, Bącal Krzysztof.
  2. Do Kasy Inwestycyjnej na Kościół wpłynęły ofiary: 150,oo zł - Helena i Aleksander Dzień z Markowej; 200,oo zł - ofiara bezimienna. "Bóg zapłać"
  3. Trzecia niedziela Wielkiego Postu to półmetek tego ważnego okresu liturgicznego. Stąd coraz bardziej naglące zaproszenia na nabożeństwa wielkopostne, skierowane do tych, którzy jeszcze w nich nie brali udziału. W każdy piątek odprawiamy Drogę Krzyżową, a w niedziele Gorzkie Żale.
  4. Dziś po Mszy świętej popołudniowej i po Gorzkich Żalach na spotkanie zaprasza Akcja Katolicka a za tydzień zapraszają Czciciele Serca Pana Jezusa.
  5. Jutro (8.III.) Dzień Kobiet, modlimy się w intencji wszystkich niewiast.
  6. W czwartek Godzina Święta za Papieża, Biskupów, Kapłanów oraz za nowe Powołania. Zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz.: 1600 do 1700.
  7. Dziś w parafii gościmy przedstawiciela kleryckiej braci. Przekaże on podziękowania od Księdza Rektora. Ja wspomnę, że po sumie - zgodnie z zapowiedzią z ubiegłej niedzieli - kleryk zaprasza na spotkanie. Z tego co mi wiadomo u kleryka Dominika można nabyć śpiewniki RAM w kwocie 12,oo zł za sztukę.