Ogłoszenia parafialne 18. 04. 2010

TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCY
NIEDZIELA BIBLIJNA

1. Bóg zapłać za podjęcie kolejki i sprzątanie w kościele a na Sobotę zostali wyznaczeni:.
  2. Do Kasy Inwestycyjnej na remont Kościoła wpłyneły ofiary: Czechowicz Stanisław i Maria Gać 18 – 300,oo zł; Kud Elżbieta i Jacek – 200,oo zł; Kud Ewelina i Paweł Gać 146 – 150,oo zł; Od dawnych parafian – 300,oo zł; Tonia Krzysztofa Gać 104 – 200,oo zł; Wilk Zofia i Krystyna – 200,oo zł; Zięba Elżbieta – 200,oo zł; Zięba Stanisława Gać 10 – 200,oo zł; „Bóg zapłać” za życzliwość i zrozumienie. Niech Bóg miłosierny udziela wszystkim potrzebnych łask i darów.
  3. Trzecia Niedziela Wielkanocna to jednocześnie II Niedziela Biblijna. Rozpoczyna ona Tydzień Biblijny, czyli szczególny czas odkrywania Pisma Świętego poprzez lekturę Biblii, celebracje Słowa Bożego i modlitwę jej fragmentami. Napełnijcie wasze życie Ewangelią! – apelują biskupi do wiernych.
  4. W czwartek Godzina Święta - nabożeństwo adoracyjne (za powołanych i o nowe powołania) od 1700 - 1800.
  5. W najbliższą niedzielę, 25 kwietnia, o godz. 1500 zostanie odprawiona Mszę św. w intencji śp. Prezydenta Rzeczpospolitej Lecha Kaczyńskiego i wszystkich ofiar tragicznego wypadku pod Smoleńskiem.
  6. W piątek 23 kwietnia będziemy obchodzić uroczystość świętego Wojciecha, męczennika i Patrona Polski. Z okazji tej uroczystości w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych.
  7. Sakramentalnym związkiem małżeńskim mają zamiar połączyć się:
    * Paweł Witold Jeżowski, syn Zygmunta i Zofii Kopystyńskiej, stanu wolnego, zam. w Sieteszy  - Bernardetta Fołta, córka Mieczysława i Elżbiety Owczarzak, stanu wolnego, zam. w Sieteszy (2)
    * Krzysztof Andrzej Botwina, syn Bogusława i Elżbiety Głąb, stanu wolnego, zam. Studzian – parafia pw. Ducha Świętego w Przeworsku  -  Monika Stefania Kordas, córka Kazimierza i Grażyny Rut, stanu wolnego, zam. Gać (2)