6 Nd Wielkanocna C / 2019

26 maja 2019

1. W dzisiejszej modlitwie szczególnie pamiętamy o naszych matkach z okazji ich święta.

2. Zapraszamy do udziału w ostatnich już w tym roku nabożeństwach majowych.

3. W piątek, na zakończenie maryjnego majowego miesiąca i obchodzimy święto Nawiedzenia NMP.

4. W sobotę Msza Święta i nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi

5. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Po zmianie tajemnic Różańcowychna spotkanie zapraszają czciciele ser PJ i NSM.

6. Bóg zapłać za sprzątanie w świątyni, za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W tym tygodniu w sobotę – proszę o podjęcie kolejki: Kłos Apolonia, Solarz Anna, Solarz Józef, Kędzior Bernadetta, Nawracała Małgorzata.

7. Do Kasy Inwestycyjnej – na odnowienie polichromii ołtarza wpłynęła ofiary: Gać Nr 263 = 250 zł + 120 zł (całoroczna)+ 10zł (śmieciowe); Gać Nr 167 = 200 zł; Sochaccy Gać Nr 563 = 200 zł + 120 zł (całoroczna)+ 10zł (śmieciowe); Sochaccy Gać Nr 503 A = 200 zł. „Bóg zapłać” za już i proszę o jeszcze.

8Sakramentalnym związkiem małżeńskim mają zamiar połączyć się: Tandyrak Piotr Tomasz s. Marka i Barbary z d. Niemiec, stanu wolnego, zamieszkały w Przemyślu i Wajhajmer Jolanta c. Pawła i Ewy z d. Kielar stanu wolnego, zamieszkała Gać. Zapowiedź 1.