16 Nd zw C / 2019

21 lipca 2019

1. Biblijny obraz Chrystusa przyjmującego zaproszenie do domu swoich przyjaciół: Marty, Marii i Łazarza jeszcze wyraźniej ukazuje nam Pana Boga, który pragnie być obecny w sercu i życiu każdego człowieka. Niech przez udział w dzisiejszej Eucharystii Pan Bóg zagości w naszych sercach.

2. Ksiądz Arcybiskup Adam Szal i Kustosz Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Jodłówce zapraszają w najbliższą niedzielę tj. 28 lipca 2019 r. na spotkanie rodzin księży diecezjalnych i zakonnych, rodzin sióstr zakonnych i kleryków. W programie przewidziano:

1600 – Program słowno-muzyczny
1700Msza święta pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Adama Szala
1800Agapa w Parku Pielgrzyma

Zachęcam do udziału w tym wydarzeniu i proszę o modlitwę w intencji już powołanych a także o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
3. Bóg zapłać za porządki w kościele, za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W tym tygodniu w sobotę ma godz.: 800 – proszę o podjęcie kolejki: Anna Szpiłyk, Krystyna bartman, Adam Zięba, Maria Czechowicz, Ludmiła pacuła, Marcin Bęben.