24 Nd zw C / 2019

15 września 2019

1.   Dzisiejsza niedziela rozpoczyna w Kościele w Polsce Tydzień Wychowania. Został on ustanowiony jako wyraz troski o dobro młodzieży i dzieci, a także, aby zwrócić uwagę ludzi dobrej woli na pilną potrzebę wychowania młodego pokolenia do wartości. Podejmując tę inicjatywę, trwajmy na wspólnotowej modlitwie za dzieci, młodzież, polskie szkoły i rodziny.

2.    W nowym roku duszpasterskim rozpoczynamy przygotowania do sakramentów I Komunii św. i bierzmowania. W poniedziałek na Mszę Św. i potem spotkanie przyjdą: młodzież z klasy VI i ich rodzice; we wtorek: Msza Św. i spotkanie młodzież z klasy VII i ich rodzice; Na szczególny dzień modlitwy w intencji dzieci i młodzieży zapraszamy w święto św. Stanisława Kostki w środę 18 września: młodzież z klasy VIII i ich rodzice oraz dzieci z klasy III wraz rodzicami. W piątek ministrantów i kandydatów na ministrantów wraz z rodzicami; w sobotę – młodzież na kontynuację „Kursu przedmałżeńskiego”.

3.    Duszpasterstwo Róż Różańcowych w Archidiecezji Przemyskiej zaprasza na Pielgrzymkę Róże Żywego Różańca do Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krośnie dnia 28. IX.2019 r. Chętni na wyjazd proszę o zapisy w zakrystii.

4.    "Bóg zapłać" za podjęcie kolejki, oraz za ofiarę na kwiaty i środki czystości. Na następny raz w sobotę proszę: Wrona Renata, Rożek Teresa, Rogala Władysława, Zwarycz Anna, Kurpyta Kazimiera, Ulma Helena.

5.    Do Kasy Inwestycyjnej na wpłynęły ofiary: Bezimienna = 50 zł; Czciciele Serca Pana Jezusa – 2 x 50 zł; Krystyna Szczepankiewicz Gać Nr 298 = 200 zł; Dązbłaż Gać Nr 150 A = 300 zł; Gać Nr 209 = 120 (całoroczna) + 10 zł (śmieciowe); Rodzina Ferenc - Lonc Gać Nr 119 A = 200 zł; Gać Nr 135 – 200 zł; Katarzyna i Janusz Słysz Gać Nr 423 = 120 (całoroczna) + 10 zł (śmieciowe); Gać Nr 6 = 300 zł; Gać Nr 227 A = 300 + 120 (całoroczna) + 10 zł (śmieciowe); Ziemniakowie Gać Nr 314 A = 500 zł; Gać Nr 349 A = 200 zł; Duliban Józef Gać Nr 585 = 200 zł; R 3 = 1220 zł;
Bóg zapłać” za już i proszę o jeszcze.