28 Nd zw C / 2019

13 października 2019

1. Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta w Łańcucie składa na ręce Ks. Proboszcz podziękowanie za wszystkie płody rolne – ziemniaki, warzywa, które Parafianie hojnie złożyli na rzecz bezdomnych i ubogich, podopiecznych Kuchni im. Św. Brata Alberta.
Życzymy, aby wszystkim dobrodziejom towarzyszyła nadzieja, radość, wytrwałość oraz obfitość łask Bożych. Podpisał – wiceprezes Koła Łańcuckiego.

2. W całej Polsce obchodzimy dzisiaj Dzień Papieski. Niosąc w sercach pamięć o św. Janie Pawle II, przyjacielu młodzieży, inicjatorze Światowych Dni Młodzieży, wielkim wychowawcy wielu pokoleń, włączmy się w dzieło stypendialne Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

3. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Misyjny, który w tym roku będzie miał szczególny wymiar z racji trwającego nadzwyczajnego miesiąca misyjnego. Zbiórka ofiar na wsparcie dzieła misyjnego Kościoła.

4. "Bóg zapłać" za podjęcie kolejki, oraz za ofiarę na kwiaty i środki czystości. Na następny raz w sobotę proszę: Gradowski Andrzej, Polak Beata, Sochacka Anna, Balawejder Beata, Wiglusz Helena, Tuleja Marta.

5. Do Kasy Inwestycyjnej na odnowienie polichromii wpłynęły ofiary: Z róży Zofii Orzechowskiej p. Zofia Bącal – 100 zł; Cieśla Gać Nr 291 A = 200 zł; Gać Nr 505 = 120 zł (całoroczna) + 10 (śmieciowe); Maria Czechowicz Gać Nr 18 = 200 zł; R5 = 500 zł; Bóg zapłać” za już i proszę o jeszcze.