29 Nd zw C / 2019

20 października 2019

1. „Czy Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?” – pytanie wybrzmiewające w dzisiejszą niedzielę może znaleźć wiele odpowiedzi. Ostatecznie sprowadza się jednak do pytania o naszą duchową kondycję. Podejmujmy nieustannie trud gotowości na spotkanie z Panem.

2. Rozpoczęliśmy dzisiaj w Kościele Tydzień Misyjny. Wpisuje się on w trwający w Kościele nadzwyczajny miesiąc misyjny. Niech intencje misyjne będą obecne w naszej modlitwie wspólnej i osobistej. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na potrzeby misji.

3. W najbliższą niedzielę – po Mszy Świętej popołudniowej – na spotkanie zapraszają czciciele serc Pana Jezusa i Matki Bożej.

4. "Bóg zapłać" za podjęcie kolejki, oraz za ofiarę na kwiaty i środki czystości. Na następny raz w sobotę proszę: Bącal Wiesław, Skupień Andrzej, Kozieł Anna, Stącel Tadeusz, Buczek Tadeusz, Szczepanik Ewa.

5. Do Kasy Inwestycyjnej na odnowienie polichromii wpłynęły ofiary: R 1 = 760 zł; R 9 = 692 zł; R 6 = 1360 zł; Nawracała Maria = 200 zł; Cyma Paulina Gać Nr 231 = 200 zł; Gać Nr 389 = 120 zł (całoroczna) + 10 zł (śmieciowe); Gać Nr 252 = 200 zł; Bóg zapłać” za już i proszę o jeszcze.