33 Nd zw C / 2019

17 listopada 2019

1. Przez udział w niedzielnej Eucharystii Pan umocnił nas swoim słowem i Najświętszym Ciałem. Pomnażajmy w sercach dary Bożej łaski, aby wytrwale kroczyć drogami wiary, wiodącymi przez codzienne wyzwania i trudy.

2. Za tydzień będziemy przeżywać uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Tego dnia odnowimy akt przyjęcia Chrystusa jako Pana naszych serc.

3. "Bóg zapłać" za podjęcie kolejki, oraz za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W tym tygodniu w sobotę tj. 23. XI. 2019 r. dyżur podejmą: Szewczyk Maria, Dzień Stanisław, Dzień Małgorzata, Szylar Edyta, Superson Maria, Kruk Marta.

4. Do Kasy Inwestycyjnej na odnowienie polichromii wpłynęła ofiara: Miara Zdzisław Gać Nr 40a – 200 zł; + 120 zł (całoroczna) + 10 zł tzw.(śmieciowe);
"Bóg zapłać” za już i proszę o jeszcze.