4 Wielkanocna A / 2020

X.Proboszcz, Utworzono: . Opublikowano w Ogłoszenia parafialne

3 maja 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiejszą niedzielę przeżywamy w Kościele jako Światowy Dzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Rozpoczynają się też Kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Podczas tego tygodnia prośmy o powołania kapłańskie i zakonne także z naszej wspólnoty parafialnej.

2. Przypominam że:

* w naszym kościele w maju codziennie odprawiamy nabożeństwa majowe ku czci Matki Najświętszej. Nabożeństwo codziennie po Mszy, która jest o godz.: 1800. Weźmy udział w tym modlitewnym uwielbieniu Matki naszego Pana i naszej i prośmy Ją wstawiennictwo;

* w naszym kościele, w liturgii może uczestniczyć 21 osób które zachowują odstęp między sobą minimum 2 m. Do liczby tej nie wlicza się kapłana oraz osób posługujących podczas Mszy Świętej. Osoby przebywające w kościele, mają obowiązek zakrywania ust i nosa za pomocą maseczki lub części odzieży.

* przy wejściu do kościoła - na stoliku - znajdują się bileciki w liczbie odpowiadającej uprawnionym do przebywania w świątyni. Osoby wchodzące do wnętrza powinny wziąść bilecik z sobą a po skończeniu liturgii pozostawić go w koszyku.

3."Bóg zapłać" za podjęcie kolejki, oraz za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W tym tygodniu w sobotę tj.: 09. V. 2020 r. o godz.: 800 dyżur podejmą: Cwynar Zofia, Cwynar Stanisław,Szlęk Tomasz, Ziemniak Stanisław, Ziemniak Robert.

Copyright © 2020 Parafia Wniebowzięcia NMP w Gaci. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.