5 Wielkanocna A / 2020

X.Proboszcz, Utworzono: . Opublikowano w Ogłoszenia parafialne

10 maja 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1.   Dziś przypada piąta niedziela Wielkanocy. Gromadzimy się na Eucharystii, która jest darem nieskończonej miłości Boga. Wszyscy jesteśmy zaproszeni, aby już tutaj, na ziemi, zacząć wchodzić w świętą rzeczywistość nieba.

2.   Przypominam że:

* Trwają nabożeństwa majowe ku czci Matki Najświętszej. W naszym kościele odprawiamy je po Mszy św. Serdecznie zachęcam do licznego udziału w tym modlitewnym uwielbieniu Matki naszego Pana i naszej.

* w naszym kościele, w liturgii może uczestniczyć 21 osób które zachowują odstęp między sobą minimum 2 m.

* przy wejściu do kościoła - na stoliku – znajdują się karteczki – rodzaj bilecików – w liczbie odpowiadającej mogącym uczestniczyć w liturgii. Osoby wchodzące do wnętrza świątynii powinny wziąć bilecik z sobą a po skończeniu liturgii pozostawić go w koszyku. Osoby przebywające w kościele, mają obowiązek zakrywania ust i nosa za pomocą maseczki lub części odzieży.

3.   "Bóg zapłać" za podjęcie kolejki, oraz za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W tym tygodniu w sobotę tj.: 16. V. 2020 r. o godz.: 800 dyżur podejmą: Małgorzata Adamczak, Bogusław Dzień, Zofia Orzechowska, Ryszard Fołta, Dorota Słowik.

 

Załączniki:
Pobierz plik (W intencji ustania epidemi.pdf)W intencji ustania epidemi.pdf[ ]56 kB