13 Nd zw_A / 2020

28 czerwca 2020

1.  Jutro, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła - Msze Święte o godz.: 730 i o 1800; natomiast o godz.: 1000 - pogrzebowa. Swoimi modlitwami obejmijmy papieża Franciszka – Piotra naszych czasów.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek o godz.: 1600 próba dla przygotowujących się do pierwszej Komunii a godz.: 1700 rozpoczniemy tzw.: „Godzinę Świętą” - dziękując za dar Eucharystii i kapłaństwa, prosząc o nowe i święte powołania do pracy w Kościele.
W piątek do południa odwiedziny z posługą sakramentalną u chorych i seniorów. Natomiast od godz.: 1500 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w tym też czasie spowiedź dla dzieci) oraz pierwszopiątkowe nabożeństwa.
W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Matki Bożej po Mszy Świętej.

3. W najbliższą niedzielę na Mszy o godz.: 1030 uroczystość pierwszokomunijna. Proszę rodziców tych dzieci które ukończyły 2 klasę SP aby umówili się z siostrą zakonną Małgorzatą w sprawach przygotowania świątyni do I Komunii.

4. Dziś, po Mszy popołudniowej, na spotkanie zapraszają czciciele Serc PJ i MB.

5. Na odnowienie polichromii do Kasy Inwestycyjnej wpłyneły następujące ofiary: /R 3 = 1940 zł + 380 (śmieciowe)/; Gać Nr 144 = 200 zł; Gać Nr 5++19 = 200 zł + 120 zł (całoroczna) + 20 zł (śmieciowe); Jan Cieśla Gać Nr 291 A = 120 zł (całoroczna) + 20 zł (śmieciowe); Weronika Stańko Gać Nr 221 = 200 zł; Gać 199 = 200 zł + 120 (całoroczna) + 20 zł (śmieciowe); Dziedzic Zofia i Kazimierz Gać Nr 277 = 120 zł (całoroczna) + 20 zł (śmieciowe);
"Bóg zapłać” za już i proszę o jeszcze.

6. Sakramentalnym związkiem małżeńskim mają zamiar połączyć się:
Kordas Izabela Maria, stanu wolnego, zamieszkała Gać
Balawender Kamil Mateusz, stanu wolnego, zamieszkały Sietesz.
Zapowiedź 3.

Paulina Dązbłaż, stanu wolnego, zamieszkała – Gać
Cristiano Gajda, stanu wolnego, zamieszkały Łańcut – Parafia Chrystusa Króla.
Zapowiedź 1.

Motyka Dariusz Kazimierz, stanu wolnego, zamieszkały Dębów
Tuleja Julita Anna, stanu wolnego, zamieszkała Gać.

Zapowiedź 1.

7. "Bóg zapłać" za podjęcie kolejki, oraz za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W tym tygodniu w sobotę tj.: 04. VII. 2020 r. dyżur podejmą: "rodzice według ustaloneo z siostrą zakonną porządku".

Załączniki:
Pobierz plik (ZalecenieEpidemiczne.pdf)ZalecenieEpidemiczne.pdf[ ]207 kB