14 Nd zw_A / 2020

5 lipca 2020

1. Dziś zbiórka do puszek - przeprowadzana we wszystkich parafiach Archidiecezji Przemyskiej – przeznaczona jest na poszkodowanych, wskutek ulewnych opadów deszczu, które miało miejsce w ostatnich dniach. Zebrane ofiary należy przekazać do Kurii Metropolitalnej w Przemyślu.

2. "Bóg zapłać" za podjęcie kolejki, za przygotowanie świątyni i otoczenia do dzisiejszej Uroczystości. Wspomnę, że rodzice Dzieci I Komunijnych złożyli ofiarę na zakup: komplet "Ksiąg lituricznych - Lekcjonarze" + oraz "Bielizna kielichowa" na łączną kwotę 1.460,00 zł; Wszystkim ofiarodawcom "Serdeczne Bóg zapłać".

W tym tygodniu w sobotę tj. 11 lipca o godz.: 800 dyżur podejmą: Wioleta Jurczak, Maria Ulma, Zofia Inglot, Anna Kordas, Agnieszka Mierzwa.

3. Na odnowienie polichromii do Kasy Inwestycyjnej wpłyneły następujące ofiary: Gać Nr 70 = 120 zł (całoroczna);
"Bóg zapłać” za już i proszę o jeszcze.

4. Sakramentalnym związkiem małżeńskim mają zamiar połączyć się:
Paulina Dązbłaż, stanu wolnego, zamieszkała – Gać
Cristiano Gajda, stanu wolnego, zamieszkały Łańcut – Parafia Chrystusa Króla.
Zapowiedź 2.

Motyka Dariusz Kazimierz, stanu wolnego, zamieszkały Dębów
Tuleja Julita Anna, stanu wolnego, zamieszkała Gać.
Zapowiedź 2.