21 Nd zw_A / 2020

23 sierpnia 2020

1. Zachęcam do lektury prasy katolickiej -”Niedziela” lub „Gość Niedzielny” – w zakrystii są zapisy na prenumeratę tych tygodników.

2. W poniedziałek, 24 sierpnia, w liturgii przypada święto Świętego Bartłomieja, Apostoła a w środę nasze myśli i serca kierujemy ku Jasnej Górze, aby uczcić Najświętszą Maryję Pannę Częstochowską.

3. Sakramentalnym związkiem małłżńskim mają zamiar połączyć się:
Wrona Bartłomiej Jan, stanu wolnego, zamieszkały – Gać
Hadław Aleksandra, stanu wolnego, zamieszkała – Wysoka. Zapowiedź 1.

Ktokolwiek wie o istniejących przeszkodach do zawarcia małżeństwa a zachodzących pomiędzy tymi nażeczonymi zobowiązany jest w sumieniu o poinformowanie Urzędu Parafialnego.

4. W sobotę, 29 sierpnia, o godz.: 800 dyżur podejmą: Polak Jolanta, Wyczarska Genowefa,Piątek Stanisława, Szpiłyk Helena, Bar Zofia.

5. Na odnowienie polichromii do Kasy Inwestycyjnej wpłyneły następujące ofiary: Stańko Weronika Gać Nr 221 = 120zł (całoroczna) + 20zł (śmieciowe); Gać Nr 149 = 300zł; "Bóg zapłać” za już i proszę o jeszcze.