JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA

22 listopada 2020

1. Dziś po Mszach Świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu i odnowienie „Aktu przyjęcia Chrystusa jako Pana naszych serc”. Za udział w tym nabożeństwie możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Z okazji Niedzieli Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata zachęcam, do odnowienia w naszych domach, „Aktu przyjęcia Chrystusa jako Pana naszych serc” - tekst znajdziemy na stronie parafialnej w załącznikach.

2. W najbliższą niedzielę poświęcenie opłatków. Siostry zakonne po każdej Mszy Świętej – aż do Wigilii Bożego Narodzenia, będą rozprowadzać poświęcone opłatki w przedsionku Kościoła. Za złożoną ofiarę dziękujemy.

3.. W sobotę, 21 listopada o godz.: 800 dyżur podejmą: Emilia Wąsacz, Dorota Sierżęga, Maria Bałacka, Sabina Zardzewiały, Marta Fołta, Barbara Natońska.

4. Na odnowienie polichromii do Kasy Inwestycyjnej wpłynęły następujące ofiary: Maria i Zbigniew Rydz Gać 186 = 200 zł; Kielarowie Gać Nr 299 = 200 zł (renowacja) + 120 zł (całoroczna) + 20 zł (śmieciowe); Gać 40A = 20zł (śmieciowe) + 120 zł (całoroczna); Gać 329 = 20zł (śmieciowe) + 120 zł (całoroczna);. "Bóg zapłać” za już i proszę o jeszcze.