2 ND Adwentu B / 2020

X.Proboszcz, Utworzono: . Opublikowano w Ogłoszenia parafialne

6 grudnia 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiejszą niedzielę Adwentu przeżywamy jako Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. Wspierajmy modlitwą i ofiarami braci i siostry w byłych krajach Związku Radzieckiego. Również dziś – po Mszy Św. popołudniowej – na spotkanie zapraszają Czciciele Serc PJ i MB. W przedsionku siostry rozprowadzają poświęcone w ubiegłą niedzielę opłatki wigilijne.Natomiast w zakrystii można kupić świece Caritasu na stół wigilijny.

3. We wtorek 8 grudnia uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte o godz.: 730; 1030 i o 1700. Wieczorowa Msza z poświęceniem i rozdaniem medalików dla Dzieici przygotowujących się do pełnego uczestnictwa w Eucharystii.
Również 8 grudnia o godz.: 2100, w porze Apelu jasnogórskiego, prosimy wszystkich ludzi sumienia aby solidarnie zapalili w oknach swoich domów świece i roratnie lampiony. W duchowej jedności z Jasną Górą odmówimy jedną dziesiątkę różańca w intencji ładu moralnego i pokoju społecznego w naszej Ojczyźnie.

4 Należy pamiętać, że nie będzie zbiorowych parafialnych spowiedzi. Dlatego też codziennie – przez cały adwent – ksiądz proboszcz oczekuje w konfesjonale na penitentów od godz.: 1600. Znajdźmy sobie dogodny czas na spowiedź.

5. W sobotę, 12 grudnia o godz.: 800 dyżur podejmą: Anna Dzień, Anna Kielar, Krystyna Zając, Anna Olbrycht, Marta Wyczarska.

Copyright © 2020 Parafia Wniebowzięcia NMP w Gaci. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.