4 nzw B / 2021

X.Proboszcz, Utworzono: . Opublikowano w Ogłoszenia parafialne

31 stycznia 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś tj.: 31. I. 2021 r. po Mszy Świętej popołudniowej, na spotkanie zapraszają czciciele Serc Pana Jzusa i Matki Bożej.

2. We wtorek 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego i Dzień Życia Konsekrowanego. Msze Święte z błogosławieniem świec o godz.: 700 i 1700. Pamiętajmy w modlitwach o osobach konsekrowanych, które oddały życie w służbie Bogu i Kościołowi.

3. W środę 3 lutego wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika, patrona chorych na gardło - obrzęd błogosławieństwa św. Błażeja.

4. W pierwszy czwartek miesiąca tzw,: „Godzina Święta” od 1600 – 1700. Zapraszam na modlitwę za powołanych i o nowe powołania.

5. W pierwszy piątek miesiąca: proszę indywidualnie umawiać wizyty u chorych/seniorów. O godz.: 1500 wystawienie Najś. Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia, oraz okazja do spowiedzi a podczs Mszy do przyjęcia Komunii Świętej wynagradzającej Najświętszemu Sercu Jezusa. Także w piątek wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy - błogosławieństwo chleba.

6. W tym tygodniu przypada także pierwsza sobota miesiąca. O godz.: 1700 Msza Święta o Niepokalanym Sercu NMP a później różańcowe nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy i znieważenia.

7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

8. Sakramentalnym związkiem małżeńskim mają zamiar połączyć się: Szpytma Wojciech, s. +Andrzeja, stanu wolnego, zamieszkały Gać i Kordas Izabela, c. Jana, stanu wolnego, zamieszkała Gać. Zapowiedź 1.
Ktokolwiek wie o istniejących przeszkodach do zawarcia małżeństwa a zachodzących pomiędzy tymi nażeczonymi zobowiązany jest w sumienu poinformować Urząd Parafialny.

9. Do Kasy Kasy Inwestycyjnej wpłynęły następujące ofiary: Sabina i Wacław Zardzewiały = 200zł (renowacja) + 120zł (całoroczna) + 20zł (śmieciowe); Gać Nr 149 = 300zł (renowacja); "Bóg zapłać" za już i proszę o jeszcze.

10. Dyżur podejmą w sobotę tj. 06 lutego – o godz.: 800 następujące osoby: Bartman Błażej, Drozd Marta, Gradowski Andrzej, Polak Beata, Sochacka Anna.

Załączniki:
Pobierz plik (Akcja zimowa w Gminie Gać.pdf)Akcja zimowa w Gminie Gać.pdf[ ]57 kB
Copyright © 2020 Parafia Wniebowzięcia NMP w Gaci. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.