5 nzw B / 2021

7 lutego 2021

1. Dziś, pierwsza niedziela miesiąca, zmiana tajemnic.

2. W tygodniu zapraszam młodzież na spotkania w ramach Katechezy Parafialnej – dla przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. W poniedziałek – młodzież z klasy VI; wtorek – z klasy VII; środę – klasy VIII.

3. W czwartek wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Będziemy się modlić za chorych i udzielimy na Mszy Świętej Sakramentu chorych.
Caritas Archidiecezji Przemyskiej oraz z Archidiecezjalny Duszpasterz Chorych, zapraszają: chorych, cierpiących, samotnych – na wspólną modlitwę, (w czwartek, 11 lutego 2021 r o godz. 11.00)  pod przewodnictwem Metropolity Przemyskiego, abp Adama Szala. Duchową łączność z całą Archidiecezją umożliwi transmisja na żywo przez Radio FARA.

4. Sakramentalnym związkiem małżeńskim mają zamiar połączyć się: Szpytma Wojciech, s. +Andrzeja, stanu wolnego, zamieszkały Gać i Kordas Izabela, c. Jana, stanu wolnego, zamieszkała Gać. Zapowiedź 2.
Ktokolwiek wie o istniejących przeszkodach do zawarcia małżeństwa a zachodzących pomiędzy tymi narzeczonymi zobowiązany jest w sumieniu poinformować Urząd Parafialny.

5. Do Kasy Kasy Inwestycyjnej wpłynęły następujące ofiary: Gać Nr 505= 120zł (całoroczna) + 30zł (śmieciowe); "Bóg zapłać" za już i proszę o jeszcze.

6. Dyżur podejmą w sobotę tj. 13 lutego o godz.: 800 następujące osoby: Polak Beata, Brożbar Anna, Brożbar Sławomir, Brożbar Bożena, Kusz Maria.