5 Niedziela Wielkiego Postu B / 2021

21 marca 2021

1. Wkraczamy w czas intensywniejszego rozważania męki naszego Pana o czym przypominają nam zasłonięte krzyże w świątyni. Niechaj ten czas będzie szczególnym czasem towarzyszenia Jezusowi w Jego cierpieniu i męce.

2. Sakramentalnym związkiem małżeńskim mają zamiar połączyć się:
Malik Paweł z Joanną z d. Kochmańska, związani cywilnie ze sobą, zam. Gać; Zapowiedź 2. Janicki Mariusz z Justyną z d. Leja, związani cywilnie ze sobą, zam. Gać; Zapowiedź 2.

3. Dyżur porządkowy w kościele w najbliższą sobotę tj. 27. III. 2021 r. - podejmą: Bemben Mateusz, Zając Anna, Szewczyk Maria, Brożbar Maria, Polak Stanisław.

4. Do Kasy Inwestycyjnej wpłyneły następujące ofiary:
Maria Kusz Gać Nr 513 C = 120zł (całoroczna) + 20zł (śmieciowe); Skawina Gać Nr 133 A = 300zł (renaowacja); Cyma Eugeniusz Gać Nr 231 = 120zł (całoroczna) + 20zł (śmieciowe);
Bóg zapłać" za już i proszę o jeszcze.