Poniedziałek Wielkanocny B / 2021

X.Proboszcz, Utworzono: . Opublikowano w Ogłoszenia parafialne

5 kwietnia 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Pragnę podziękować wszystkim, którzy swoją pracą, ofiarą przyczynili się do pobożnego przeżycia czasu Wielkiego Postu, a zwłaszcza Triduum Paschalnego. Bóg zapłać ! Siostrom i P. Kościelnemu i p. Maciejowi za dekoracje: Ciemnicy, Grobu Pańskiego. Bóg zpłać grupom sprzątającym świątynię. Zawsze możemy liczyć na pełne zaangażowanie liturgicznej służby ołtarza.
Niech Zmartwychwstały spotka was na drodze waszego życia jak uczniów zmierzających do Emaus.

2. Przed ołtarzem została wyłożona Księga modlitwy za kapłanów. Możemy wpisywać do niej imiona i nazwiska kapłanów (żyjących i zmarłych), którzy udzielali nam sakramentów, których spotkaliśmy na swojej drodze, czyli tych, którzy coś znaczą w naszym życiu. W Niedzielę Dobrego Pasterza, czyli w 4. niedzielę Wielkanocy (25 kwietnia), o godz.: 1030 będę sprawował Mszę Świętą w ich intencji.

3. Trwa Nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego. Koronka dziś o godz.: 1500 a w tygodniu po Mszy Świętej, która jest o 1800.

4. W najbliższą niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego. W godzinie Miłosierdzia Bożego zostanie odmówiona Koronka do Bożego Miłosierdzia a po niej zostania odprawiona Msza.

5. Skarbonki wielkopostne można przynosić do kościoła w tym tygodniu oraz w najbliższą niedzielę i składać w koszyku u stóp ołtarza.

6. Do Kasy Inwestycyjnej wpłyneły następujące ofiary:
Solarz Anna i Krzysztof Gać Nr 92 A = 120 zł (całoroczna) + 20 zł (śmieciowe); Danuta i Stanisław Dzień Gać Nr 235 = 120 zł (całoroczna) + 20 zł (śmieciowe); Bóg zapłać" za już i proszę o jeszcze.

7. W sobotę – dyżur podejmą: Marta Tuleja, Stanisława Stącel, Krystyna Buczek, Ewa Szczepanik, Katarzyna Szlęk.