4 Wielkanocna B / 2021

25 kwietnia 2021

1. Przeżywamy dziś Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.

2. Dziś po Mszy popołudniowej spotkanie czcicieli Serc PJ i MB.
Natomiast, 3 maja po Mszy Świętej popołudniowej spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do pełnego udziału we Maszy Świętej.

3. W najbliższą sobotę rozpocznie się maj, miesiąc poświęcony Matce Bożej. Każdego dnia wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszej Maryi Panny: w dni powszednie: po Mszy św. o 1800 a w niedziele: po Mszy św. o godz. 1500. W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo majowe połączone z nabożeństwem ku czci NSM. Do udziału serdecznie zapraszam.

4. Pragnę serdecznie podziękować za wszelkie ofiary złożone w minionych tygodniach na tacę, na cele wspólnoty parafialnej i utrzymanie świątyni. W tym tygodniu z pracownii konserwacyjnej powróciło do naszego kościoła 12 lichtarzy (świeczników z kaplicy św. Józefa i z bocznych ołtarzy). Za ich odnowienie Kasa wypłaciła 4.500,00 zł. Na te prace renowacyjne ofiary złożyli: bierzmowani i dzieci I Komunijne. Niech dobry Bóg wynagradza swoim błogosławieństwem waszą hojność, ale też i zrozumienie, choćby w sprawie zabierania śmieci z cmentarza. Proszę, spróbuj zrozumieć – co jest lepsze zainwestować wasze ofiary w renowację kościóła, czy wyrzucić je wraz z śmieciami.

5. Do Kasy Inwestycyjnej wpłyneła następujące ofiary: "Nie czytać" Gać 104 = 200 zł (roczna + śmieciowe); Kudowie Gać 14 B = 200 zł; Gać 241 = 150 zł (roczna + śmieciowe); Gać 495 A = 200 zł + 120 zł (całoroczna) + 20 zł (śmieciowe); R 6 = 3.200 zł (370 zł-śmieciowe + 2.830 zł-inwestycyjne). Bóg zapłać" za już i proszę o jeszcze.

6. W sobotę – dyżur podejmą: Agnieszka Drożak, Anna Dzień, Maria Superson, Agata Superson, Anna Pelc.

Załączniki:
Pobierz plik (Zarządzenie.pdf)Zarządzenie.pdf[ ]97 kB