12 Nd zw B / 2021

20 czerwca 2021

1. W "Załącznikach" znajdziemy do przeczytania Dekret Meropolity Przemyskiego z dnia 16 czerwca 2021 r.

2. Nabożeństwo czerwcowe codziennie po Mszy Św.

3. W czwartek 24 czerwca w uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, zapraszam o godz.: 1800 na Mszę Świętą dziękczynną za wszelkie dary i łaski, których Bóg udzielił nam w tym roku szkolnym, za pracę wychowawczą nauczycieli, pracowników szkoły, za pracę dzieci i młodzieży – uwieńczoną dobrymi wynikami. Proszę też młodzież, aby odebrała Indeksy. Natomiast w piątek – o godz.: 1500 Msza Św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego dla dzieci z O. przedszkolnego Sióstr Służebniczek.

4. W przyszłą niedzielę tj. 27 czerwca po Mszy popołudniowej na spotkanie zapraszają Czciciele serc PJ i MB.

5. Sakramentalnym związkiem małżeńskim mają zamiar połączyć się:
Marcin Piotr Jakielaszek, kawaler, zam – Gać i Marlena Maria Dziedzic, panna, zamieszkała parafia Krzeczowice. Zapowiedź 3.

Kulpa Marcin, kawaler, zamieszkały parafia Dębno i Katarzyna Maria Szewczyk, panna, zamieszkała Gać. Zapowiedź 3.

Balawejder Sebastian, związany cywilnie, zam – parafia Powidzko i Paulina Błońska, związana cywilnie, zamieszkała parafia Powidzko. Zapowiedź 2.
Ktokolwiek zna przeszkody, do zawarcia któregokolwiek z tych związków, zobowiązany jest w sumieniu o poinformowanie Urzędu Parafialnego.

6. Do Kasy Inwestycyjnej na renowację wpłynęły następujące ofiary:
Gać 277 = 200 zł + 120 całoroczna; Gać 252 = 200 zł + 120 całoroczna;
Cwynar Stanisław i Ewa Gać Nr 322 = 300 zł + 120 zł całoroczna + 20 śmieciowe; Gać 155 = 150 zł;
"Bóg zapłać" za już i proszę o jeszcze.

7. Dyżur porządkowy w kościele w najbliższą sobotę podejmą:
Szlęk Andrzej, Szlęk Józef, Drozd Małgorzata, Szpytma Maria, Cwynar Aleksandra.

Załączniki:
Pobierz plik (abpASz_dekret_16cze2021.pdf)abpASz_dekret_16cze2021.pdf[ ]290 kB