13 Nd zw B / 2021

27 czerwca 2021

1.  Kończy się czerwiec – miesiąc szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Jezusa. Mamy za co Boga uwielbiać i za co przepraszać. Zapraszamy na ostatnie w tym miesiącu nabożeństwa czerwcowe.

2. We wtorek 29 czerwca uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Tego dnia w sposób szczególny pamiętajmy o Piotrze naszych czasów, papieżu Franciszku a Msze: ranna o 730 i popołudniowa o godz.: 1800.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W piątek o 1500 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi i Komunii Świętej wynagradzającej. Msza Święta o godz.: 1800 w intencji Straży Honorowej Najświętszego Serca Jezusowego.

4. W sobotę o godz.: 1800 - Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi nasze niewierności i znieważenia.

5. Sakramentalnym związkiem małżeńskim mają zamiar połączyć się:

Balawejder Sebastian, związany cywilnie, zam – parafia Powidzko i Paulina Błońska, związana cywilnie, zamieszkała parafia Powidzko. Zapowiedź 2.
Ktokolwiek zna przeszkody, do zawarcia tego sakramentalnego związku, zobowiązany jest w sumieniu o poinformowanie Urzędu Parafialnego.

6. Do Kasy Inwestycyjnej na renowację wpłynęły następujące ofiary:
Maria i Zbigniew Rydz Gać 186 = 300 zł; Siostra Małgorzata przekazała od rodziców = 100 zł; R8 p.Wiesław = 1780 zł;
"Bóg zapłać" za już i proszę o jeszcze.
7. Dyżur porządkowy w kościele w najbliższą sobotę podejmą:
Szpytma Maria, Szpytma Magdalena, Kądziołka Krystyna, Słowik Małgorzata, Cieśla Wanda.