16 Nd zw B / 2021

18 lipca 2021

1. Książki: pt.: „Oblicza cierpienia i miłości” – dotarły i już kilkanaście się rozeszło. Jeden egzemplarz = 6,50 zł; kwotę można uiścić do skarbonek za ławkami.

2. Za tydzień wspominamy św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących, orędownika w śmiertelnych niebezpieczeństwach. Po Mszach błogosławieństwo pojazdów przed kościołem i możliwość udziału w znanej już dobrze w Polsce Akcji św. Krzysztof 1 grosz za 1 kilometr, dzięki której misjonarze otrzymują potrzebne środki transportu.
Pamiętajmy jednak, że błogosławieństwo nie zwalnia nas z obowiązku zachowania rozsądku i wyobraźni na drodze.

3. Sakramentalnym związkiem małżeńskim mają zamiar połączyć się:
Mateusz Wojciech Kochmański, kawaler, zam parafia – Gać i  Anna Wiktoria Zięba, panna, zamieszkała parafia Chrystusa Króla w Przeworsku. Zapowiedź 1.

Adrian Józef Cedzidło, kawaler, zamieszkały parafia Gwizdów i Magdalena Hołub, panna, zamieszkała parafia Gać. Zapowiedź 1.

Ktokolwiek zna przeszkody, do zawarcia któregokolwiek z tych związków, zobowiązany jest w sumieniu o poinformowanie Urzędu Parafialnego.

4. Do Kasy Inwestycyjnej na renowację wpłynęły następujące ofiary: Bezimienna = 200 zł; Marian i Beata Fołta Gać Nr 164 „A” = 2oo zł; Bezimienna - Dar na radio Maryja i TV TRWAM = 100 zł;
"Bóg zapłać" za już i proszę o jeszcze.

5. Dyżur porządkowy w kościele w najbliższą sobotę podejmą:
Wyczarska Ewa, Piwoda Beata, Pelc Elżbieta, Adamczak Anna, Jakielaszek Urszula.

6. W najbliższą niedzielę, po Mszy popołudniowej, na spotkanie zapraszają czciciele serc PJ i MB.