17 Nd zw B / 2021

X.Proboszcz, Utworzono: . Opublikowano w Ogłoszenia parafialne

25 lipca 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś tj. w niedzielę 25 lipca 2021 r. wspominamy św. Krzysztofa. Po Mszach błogosławieństwo pojazdów przed kościołem. Zachęcam do wzięcia udziału w znanej już dobrze w Polsce Akcji św. Krzysztof 1 grosz za 1 kilometr, dzięki której misjonarze otrzymują potrzebne środki transportu.

2. Dziś po Mszy popołudniowej na spotkanie zapraszają czciciele serc PJ i MB.

3. Sakramentalnym związkiem małżeńskim mają zamiar połączyć się:
Mateusz Wojciech Kochmański, kawaler, zam parafia – Gać i Anna Wiktoria Zięba, panna, zamieszkała parafia Chrystusa Króla w Przeworsku. Zapowiedź 2.

Adrian Józef Cedzidło, kawaler, zamieszkały parafia Gwizdów i Magdalena Hołub, panna, zamieszkała parafia Gać. Zapowiedź 2.
Ktokolwiek zna przeszkody, do zawarcia któregokolwiek z tych związków, zobowiązany jest w sumieniu o poinformowanie Urzędu Parafialnego.

4. Do Kasy Inwestycyjnej na renowację wpłynęły następujące ofiary:

„Wdowi grosik ...” = 100 zł; Kordas Zofia Gać Nr 214 = 200 zł + 120 zł (całoroczna); Gać Nr 147 = 200 zł; Piątkowie Gać Nr 116 A / 2 = 200 zł; "Bóg zapłać" za już i proszę o jeszcze.

5. Dyżur porządkowy w kościele w najbliższą sobotę podejmą:
Kuźniar Marek, Tonia Małgorzata, Tonia Ewa, Machała Elżbieta, Szewczyk Bożena.

6. Zbiórka do puszek na pomoc powodzian
Przewodniczący Episkopatu Polski prosi, aby niedziela 25 lipca br. była obchodzona w Kościele w Polsce jako dzień solidarności z poszkodowanymi w powodziach i nawałnicach w Europy.

Zgodnie z decyzją Metropolity Przemyskiego, tego dnia należy po Mszach zorganizować zbiórkę funduszy, które zostaną przekazane poszkodowanym za pośrednictwem Caritas.
Zbiórka do puszek, będzie przeprowadzona we wszystkich parafiach Archidiecezji Przemyskiej w niedzielę, 25 lipca 2021 r. (zebrane ofiary należy przekazać Caritas Archidiecezji Przemyskiej).

Załączniki:
Pobierz plik (Podziękowania.pdf)Podziękowania.pdf[ ]35 kB
Copyright © 2020 Parafia Wniebowzięcia NMP w Gaci. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.