23 Nd zw B / 2021

X.Proboszcz, Utworzono: . Opublikowano w Ogłoszenia parafialne

5 września 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Caritas Polska uruchomienia akcję „Afganistan”. Aby czynnie wspomóc migrantów i uchodźców przybywających do naszego kraju można: wrzucić ofiarę do puszek (znajdujących się za ławkami) dnia 5 września 2021 r.,

2. Dziś, w pierwszą niedzielę miesiąca, po Mszy Świętej popołudniowej zmiana tajemnic różańcowych Żywego Różańca a potem spotkanie czcicieli serc NSM i NSPJ.

3. W środę 8 września święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W naszej tradycji to święto jest nazywane świętem Matki Bożej Siewnej, bo tego właśnie dnia prosimy o błogosławieństwo Boże dla przyszłych plonów, żeby nasza ziemia przyniosła chleb.

4. Dyżur porządkowy w kościele w najbliższą sobotę podejmą: Natalia Drozd, Anna Cyran, Anna Balawender, Zofia Hawro, Grażyna Michalik, Anna Michalik, Anna Dzień.

5. Na odnowienie polichromii do Kasy Inwestycyjnej wpłyneły ofiary:
Agnieszka Bemben-Panek Gać Nr 239 = 470,00+ 130 zł (całoroczna); Mazurek Gać Nr 218 = 400,00 ;
W tym tygodniu rozpoczną się prace remontowe w kaplicy Św. Józefa. Dzięki waszemu wsparciu i pomocy osobistej nasza świątynia na nowo pięknieje. Niech Bóg wynagrodzi wam, drodzy, waszą hojności i otwartość. "Bóg zapłać” za już i proszę o jeszcze.

Copyright © 2020 Parafia Wniebowzięcia NMP w Gaci. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.