5 Nd. WP C / 2022

3 kwietnia 2022

1. Dziś, piąta niedziela Wielkiego Postu i pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. popołudniowej na spotkanie zapraszają czciciele serc NSM i NSPJ.

2. W piątek nabożeństwo drogi krzyżowej o godz. 1630. Po Mszy – w piątek i sobotę – spotkanie dla młodzieży (po bierzmowaniu) w ramach parafialnej katechezy przedmałżeńskiej.

3.Bardzo proszę, aby nie odkładać spowiedzi na ostatnie dni Wielkiego Postu. Codziennie możemy korzystać z sakramentu pokuty i pojednania przed każdą Mszą Świętą.

4. Najbliższa niedziela, 10 kwietnia, będzie Niedzielą Męki Pańskiej, czyli Niedzielą Palmową. Będziemy wspominać uroczysty wjazd Chrystusa Pana do Jerozolimy. Błogosławieństwo palm na każdej Mszy Świętej.

7. Na odnowienie polichromii do Kasy Inwestycyjnej wpłyneły ofiary: R6 = 1990 zł + 120 (śmieciowe); Nie czytać Gać Nr 10 = 120 zł + 30 (śmieciowe); "Wdowi grosz" = 200 zł; Kudowie Gać Nr 14 B = 350 zł (200 + 120 + 30); Sochaccy Gać Nr 503 A = 200 zł + 120 (całoroczna); „Bóg zapłać” za już, ale proszę o jeszcze”. Niech dobry Bóg swoim błogosławieństwem wynagradza waszą chojność.

8. Dyżur porządkowy w kościele w sobotę podejmą: Józefa Machniak, Beata Homa, Stanisław Ząbroń, Paweł Olech, Maria Machniak, Zofia Dziedzic.