Poniedziałek Wielkanocny C / 2022

X.Proboszcz, Utworzono: . Opublikowano w Ogłoszenia parafialne

18 kwietnia 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. Dziś poniedziałek w oktawie Wielkanocy. Trwamy w radości ze zmartwychwstania Chrystusa. Msze Święte w naszej świątyni według porządku niedzielnego. Ofiary składane dzisiaj na tacę stanowią wsparcie dla Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu. Dziękujemy za zrozumienie i okazaną pomoc.

2. Serdeczne słowa wdzięczności kieruję do wszystkich, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie celebracji Triduum Paschalnego oraz udekorowanie naszej świątyni. Za wszelką pomoc i okazane dobro niech Bóg wynagradza swoją łaską:
- wszystkim ofiarodawcom na kwiaty; (siostra wydała na kwiaty 2.150,00 zł);
- widzimy też, że pojawił się zestaw multimedialny do wyświetlania pieśni;(Mam nadzieję że, ofiara (11.150,00 zł) którą przeznaczył na ten cel anonimowy dawca, będzie długo i dobrze służyła w naszym kościele i zaowocuje lepszym śpiewem).
- dziękuję S. Organistce, Chórowi i Muzykom Orkiestry Dętej OSP Gać;
- S. Małgorzacie za przygotowanie świątyni i młodzieży;

- p. kościelnemu i wszystkim którzy pomagali w przygotowaniu Ciemnicy i Grobu;
- grupom zatroskanym o czystość świątyni i wokół;
- lektorom, ministrantom, dziewczęcej służbie eucharystycznej;
- pocztowi sztandarowemu, panom od baldachimu i niosącym chorągwie oraz młodzieży niosącej feretrony;
Wszystkim za wszelkie ofiary i dary złożone na potrzeby kościoła i kuchni, za wszelką życzliwość – składam serdeczne „Bóg zapłać”.

3. W przyszłą niedzielę przypada druga niedziela Wielkanocna, czyli Niedziela Miłosierdzia Bożego. Proszę, aby „Skarbonki tekturowe” składać do koszyczka tu przed ołtarzem na tzw.: „balaskach”.

4. Bóg zapłać za podjęcie kolejki, za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W tym tygodniu w sobotę – proszę o podjęcie kolejki: Jarosław Natoński, Beata Machniak, Barbara Kochmańska, Jan Cieśla, Elżbieta Karczmarz.
5. Do Kasy Inwestycyjnej – na odnowienie polichromii wpłynęły ofiary: Gać Nr 340 = 120 zł; Gać Nr 517 = 120 zł; Bezimienna = 200 zł; Gać Nr 2 A = 200 zł; Gać Nr 330 = 200 zł; „Bóg zapłać za już i proszę o jeszcze”.

Copyright © 2020 Parafia Wniebowzięcia NMP w Gaci. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.