4 Niedziela Wielkanocy C / 2022

8 maja 2022

1. Dziś czwarta niedziela Wielkanocy, którą nazywamy popularnie Niedzielą Dobrego Pasterza. Naszą modlitwą obejmujemy wszystkich, którzy odpowiedzieli na głos Bożego wezwania i przygotowują się do kapłaństwa w naszym diecezjalnym seminarium.

2. W imieniu rodziców „Bliźniaków z Albigowej” składam serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom którzy wsparli zbiórkę do puszek przeznaczoną na operację. Miło jest poinformować, że wynik zbiórki to kwota 6.416,30 złotych. Więcej przeczytamy w Załącznikach.

3. W naszej świątyni nabożeństwa majowe w dni powszednie po Mszy Św. która jest o godz.: 1800, a w niedzielę po Mszy popołudniowej. Serdecznie zapraszam, aby śpiewem Litanii loretańskiej wypraszać wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny w naszych codziennych potrzebach.

4. Sakramentalnym związkiem małżeńskim mają zamiar połączyć się: Karolina Kordas – panna, stanu wolnego, zamieszkała parafia Gać i Łukasz Lipa, kawaler, stanu wolnego, zamieszkały parafia M.B. Saletyńskiej w Rzeszowie. Zapowiedź 1.
Ktokolwiek wie o istniejących przeszkodach, zachodzących pomiędzy tymi narzeczonymi, zobowiązany jest do poinformowania Urzędu Parafialnego.

5. Bóg zapłać za podjęcie kolejki, za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W tym tygodniu w sobotę – proszę o podjęcie kolejki: Szpiłyk Bożena, Duliban Józef, Drozd Andrzej, Kadlof Krystyna, Bącal Teresa, Kabaj Elżbieta, Sowa Halina.

6. Do Kasy Inwestycyjnej – na odnowienie polichromii wpłynęły ofiary: Michalik Gać 581 = 120 zł (całoroczna); Maria i Zbigniew Rydz Gać 186 = 300 zł; Bogdan Worsztynowicz Gać 342 = 300 zł; Gać Nr 241 = 150 zł (całoroczna); Gać 342 = 200 zł; Gać 399 = 300 zł (całoroczna i remontowa);
„Bóg zapłać za już i proszę o jeszcze”.

Załączniki:
Pobierz plik (Podziękowanie.jpg)Podziękowanie.jpg[ ]137 kB