14 Nd zw C / 2022

X.Proboszcz, Utworzono: . Opublikowano w Ogłoszenia parafialne

3 lipca 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. Dzisiejsza niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca – po Mszy Św. popołudniowej, zmiana tajemnic różańcowych a później na spotkanie zapraszają Czciciele Serc NSPJ i NSMB.

2. Zachęcamy od 4 lipca do słuchania relacji z trasy Pieszej Pielgrzymki na Jasną Gór w Radiu Fara i do udziału w sztafecie różańcowej.

3. Sakramentalnym związkiem małżeńskim mają zamiar połączyć się:

Grzegorz Drozd – kawaler, stanu wolnego i Natalia Barnat – panna, stanu wolnego. Oboje zamieszkali Gać. Zapowiedź 3.
Bartłomiej Szlęk – kawaler, stanu wolnego, zamieszkały Gać i Gabriela Panek – panna, stanu wolnego, zamieszkała Tryńcza.
Zapowiedź 3.
Szpunar Joanna Katarzyna - panna, stanu wolnego, zamieszkała Gać i Kolasa Daniel Janusz – kawaler, stanu wolnego, zamieszkały Krasne k. Sieniawy. Zapowiedź 3.
Ktokolwiek wie o istniejących przeszkodach, zachodzących pomiędzy tymi narzeczonymi, zobowiązany jest do poinformowania Urzędu Parafialnego.

4. „Bóg zapłać” za przygotowanie świątyni, za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W tym tygodniu w sobotę – proszę o podjęcie kolejki: Brożbar Bożena, Szpiłyk Józef, Brożbar Katarzyna, Kusz Maria, Balawejder Krystyna, Ząbroń Krystyna.

5. „Do Kasy Inwestycyjnej wpłynęła ofiara: Suchecki Gać Nr 48 = 120 zł (całoroczna). „Bóg zapłać” za już i proszę o jeszcze.

Copyright © 2020 Parafia Wniebowzięcia NMP w Gaci. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.