I Niedziela Wielkiego Postu 2015

22 lutego 2015

1. Bóg zapłać za podjęcie kolejki, przygotowanie świątyni, sprzątanie i za złożoną ofiarę na środki czystości i kwiaty.  Na następny raz kościół posprzątają i przygotują: Drozd Eugeniusz, Zubek Agata, Krzan Marta, Stańko Katarzyna, Dzień Anna.
  1. Do Kasy Inwestycyjnej – na remont polichromii wpłynęły ofiary: R6 – 740, 00 zł; R9 – 1460, 00 zł; „Bóg zapłać za już i proszę o jeszcze”.
  1. Parafia pw. Chrystusa Króla w Przeworsku zaprasza –  od poniedziałku 23 lutego o godz.: 1830 – na „Nauki przedmałżeńskie”. Może  w nich brać udział młodzież, która ukończyła 17 rok życia.
  1. Dziś po południu – o godzinie 1500 – Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym a w piątek Droga Krzyżowa -o godzinie 1630.  Pamiętajmy o specjalnych postanowieniach na Wielki Post.
  1. Przypominamy, że za pobożne odmówienie po Komunii św. przed wizerunkiem Pana Jezusa Ukrzyżowanego modlitwy: „Oto ja, dobry i najsłodszy Jezu” oraz za udział w Drodze Krzyżowej, a także za udział w nabożeństwie Gorzkich Żali można uzyskać odpust zupełny.