5 Niedziela Wielkanocy - A / 2017

14 maja 2017

1. Przez te kolejne majowe dni razem z Maryją trwamy na modlitwie podczas nabożeństwa majowego. Przyponnę – dzieci z klasy III – tj. Przygotowujące się do pełnego uczestnictwa we Mszy Św. Powinny codziennie uczestniczyć w śpiewie i próbach a następnie we Mszy i nabożeństwie majowym.

2. Sakramentalnym związkiem małżeńskim mają zamiar połączyć się:

Agnieszka Uchman c. Wacława i  Michał Olech, s. +Andrzeja. Zapowiedź 3.

Magdalena Homa c. Józefa i Michał Rydz s. Zbigniewa. Zapowiedź 3.

Sylwia Ewa Michałowska z d. Balawejder c. Tadeusza i Krystyny z d. Grzebyk, parafia Gać i Dawid Kamil Michałowski s. Wiesława i Wioletty z d. Baran, parafia Pełnatycze. Zapowiedź 1.

3. "Bóg zapłać" za podjęcie kolejki, oraz za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W sobotę – tj. 20. V. 2017 r. o godz.: 800dyżur podejmą: Kuźniar Jadwiga, Fołta Helena, Cieśla Wanda, Rajzer Halina, Kubek Marta.

4. Do Kasy Inwestycyjnej na odnowienie polichromii wpłynęła ofiara: Bar Jan Gać Nr 195 skł. (za 2017) = 120,00zł; Parafianka z Nr 224 = 100,00zł; Gać Nr 178 = 200,00 zł;  „Bóg zapłać” za już i proszę o jeszcze. Na odnowienie Figury Matki Bożej: Z róży p. Cwykiel Bernadetty = 280,00 zł; Z róży p. Cwynar = 400,00 zł;  Z róży p. Zofii Orzechowskiej = 400,00 zł.