Ogłoszenia parafialne 04.07.2010

CZTERNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                              4 lipca 2010

1. Bóg zapłać za podjęcie kolejki. Na następny raz kościół posprzątają i  przygotują …
  2. Do Kasy Inwestycyjnej na remont Kościoła wpłynęły ofiary: Babiarz Stanisław – 100,oo zł; Nr 525 – 150,oo zł; Nr 301 – 150,oo zł; Nr 147 – 100,oo zł; Ryfa Józef i Aleksandra nr 127 – 200,oo zł; Reizer Maria i Stanisław nr 278 – 150,oo zł; Puszkarz nr 52 – 200,oo zł; Rejon 1 – 320,oo zł.
    Składam: „Bóg zapłać” za życzliwość i zrozumienie. Niech Bóg miłosierny udziela wszystkim potrzebnych łask i darów.
  3. W pierwszą wakacyjną niedzielę słyszeliśmy Ewangelię o posłaniu 72 uczniów z misją głoszenia Dobrej Nowiny o zbawieniu. Jej pojawienie się na początku wakacji może być nieco zaskakujące. Warto jednak przyjąć jej orędzie jako wezwanie do tego, by wakacje nie były czasem „wakacji od Pana Boga”. Każdego dnia pamiętajmy o osobistej modlitwie, o niedzielnej Eucharystii i częstym korzystaniu z sakramentu pojednania.
  4. We Wtorek – o ile będą chętni – wyruszy od naszego kościółka piesza pielgrzymka do kapliczki św. Antoniego w Sieteszy. Zbiórka przy bramie kościoła o godz.: 1530 i wymarsz, tak aby dojść na miejsce na godz.: 1700 i wtedy rozpocznie się różaniec a następnie Msza święta. Powrót – każdy we własnym zakresie.
  5. Sakramentalnym związkiem małżeńskim mają zamiar połączyć się:
    Dawid Łukasz Żelazko, syn Zbigniewa i Anny, zamieszkały Żurawiczki, stanu wolnego i Justyna Maria Janicka, córka Kazimierza i Bernardy, zamieszkała Gać, stanu wolnego – zapowiedź 1.
  6. Intencje: Ksiądz Prałat Cd „gregorianki”.
    Natomiast ksiądz proboszcz:
    Pn 730 – +Maria Lenar