Ogłoszenia parafialne 11. 07. 2010

PIĘTNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                       11 lipca 2010

1. Bóg zapłać za podjęcie kolejki. Na następny raz kościół posprzątają i  przygotują...
  2. Do Kasy Inwestycyjnej na remont Kościoła wpłynęły ofiary: Cieśla Wanda i Jan – 200,oo zł; Nr 165 – 300,oo zł; Nr 557 – 200,oo zł; Ziemniak Stanisław i Janina – 300,oo zł; Składam: „Bóg zapłać” za życzliwość i zrozumienie. Niech Bóg miłosierny udziela wszystkim potrzebnych łask i darów.
  3. Intencje: Ksiądz Prałat Cd „gregorianki”.
    Natomiast ksiądz proboszcz:
    Pn  – +Jan Zając
    Wt  - +Jan Zając
    Śr -  +Jan Zając
    Cz - +Tadeusz Cyran
    Pt - +Jan Zając
    Sb - +Jan Zając
    Nd – 730 za parafian
    1500 +Jan Zając
  4. Sakramentalnym związkiem małżeńskim mają zamiar połączyć się:
    Dawid Łukasz Żelazko, syn Zbigniewa i Anny, zamieszkały Żurawiczki, stanu wolnego i Justyna Maria Janicka, córka Kazimierza i Bernardy, zamieszkała Gać, stanu wolnego – zapowiedź 2.
  5. W dzisiejszej Ewangelii słyszeliśmy pytanie o życie wieczne. Co należy zrobić, by je osiągnąć? To winno być jednym z fundamentalnych pytań naszego życia, przecież jesteśmy przeznaczeni do życia wiecznego. Niech dzisiejszy udział we Mszy Świętej umocni nasze pragnienie szukania osobistej i prostej drogi do wieczności.